• Firefox Android

  Październik 18, 2013 admin Możliwość komentowania Firefox Android została wyłączona

  firefox-androidFirefox dla systemu ANDROID oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możesz mniej czasu poświęcić na wstukiwanie adresów, a więcej na szybsze i łatwiejsze przeglądanie Sieci.

  Inteligentny ekran zapamiętuje Twoje ulubione strony, dzięki czemu możesz przeglądać Sieć bez potrzeby wstukiwania całych adresów. Firefox dla systemu Android został przebudowany i dostosowany do sposobu, w jaki przeglądasz Internet na telefonach i tabletach.
  Szybkie i łatwe surfowanie. Wszystko, czego Ci potrzeba, jest na wyciągnięcie ręki dzięki takim funkcjonalnościom, jak synchronizacja, przeglądanie w kartach i dodawanie zakładek jednym dotknięciem.

  Pobierz

  android-phone-tablet-20130318

  Przeglądarka internetowa Mozilla Firefox przenosi na Androida wszystkie zalety przeglądania Internetu na komputerze stacjonarnym. Jest szybka, łatwo dostosować ją do swoich potrzeb, a najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa i prywatności pozwalają na przeglądanie Sieci bez obaw.

  Możliwości przeglądarki internetowej Firefox:

  SZYBKOŚĆ
  Szybko wejdź do Sieci i znajdź to, czego szukasz.

  SYNCHRONIZACJA
  Uzyskaj dostęp do swojej historii przeglądania, zakładek, haseł i otwartych kart z innych urządzeń.

  ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO
  Kontroluj swoją prywatność, bezpieczeństwo i dane, którymi dzielisz się w Sieci.

  INTELIGENTNY EKRAN
  Przeglądaj ulubione strony, spędzaj mniej czasu na wstukiwaniu adresu.

  DODATKI
  Dostosuj przeglądarkę do swoich potrzeb.
  O MOZILLI
  Mozilla może z dumą określić się jako organizacja non-profit, której celem jest utrzymanie potęgi Internetu w rękach ludzi. Jesteśmy międzynarodową społecznością użytkowników i twórców Sieci, pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami służącymi Twojemu dobru. Korzystając z Firefoksa, stajesz się częścią tej społeczności i pomagasz nam budować lepszą przyszłość Internetu. Więcej informacji znajdziesz na witrynie mozilla.org.

   

  Categories: Info

  Comments are currently closed.

Highslide for Wordpress Plugin